Eric Offermans

Ontwerper / Engineer

eric.offermans@B-invented.com

Jeroen van Heeswijk

Engineer / Modelleur

jeroen.vheeswijk@B-invented.com

Iris van der Zanden

Marketing / Communicatie

iris.vdzanden@B-invented.com

Sanne van Haasteren

Ontwerper

sanne.vhaasteren@B-invented.com

Angelique van de Schraaf

Constructeur

angelique.vdschraaf@B-invented.com

Jildert Turkstra

Tekenaar / Modelleur

info@B-invented.com

Wim van den Wildenberg

Procesbegeleider / Engineer / Modelleur

wim.vdwildenberg@B-invented.com

Bart Oosterhoff

Tekenaar / Modelleur

info@B-invented.com

Gerbert van Beek

Ontwerper / Engineer

gerbert.vbeek@B-invented.com

Sandro Boots

Procesbegeleider / Engineer / Modelleur / Verkoper

sandro.boots@B-invented.com

Bouwe Geels

Procesbegeleider / Constructeur

bouwe.geels@B-invented.com

Marco Bijnen

Werkvoorbereider

marco.bijnen@B-invented.com

Ingrid Oosterom

Administrateur project / Verkoopondersteuner

ingrid.oosterom@B-invented.com

Esther de Vries

Administrateur financiën

esther.dvries@B-invented.com

Joost Huijgen

Directie / Projectleider / Verkoper

joost.huijgen@B-invented.com

Lucienne Theunissen

Jurist / HR / Financiën

lucienne.theunissen@B-invented.com

Raoul Overeem

Tekenaar / Modelleur

info@B-invented.com

Noah Raams

Tekenaar/Modelleur

info@B-invented.com

Stéphanie Lelieveld

Ontwerper

stephanie.lelieveld@B-invented.com

Nadine Mocking

Engineer

nadine.mocking@B-invented.com

Johan van den Bogaard

Procesbegeleider / Engineer

johan.vdbogaard@B-invented.com

Kees Govers

Constructeur

kees.govers@B-invented.com

Stijn Lockefeer

Operations / Partnering

stijn.lockefeer@B-invented.com

Nienke Stikkelbroeck

Administrateur project/financiën

nienke.stikkelbroeck@b-invented.com

Bart Philipsen

Modelleur

bart.philipsen@B-invented.com

Denise Kerindongo

Tekenaar / Modelleur

info@B-invented.com

Gijs Schalkwijk

Projectleider / Constructeur

gijs.schalkwijk@B-invented.com

Anne Holthaus

Tekenaar / Modelleur

info@B-invented.com

Marieke van Laanen

Marketing en communicatie / Interieur ontwerp

marieke.vlaanen@B-invented.com

Joost van ‘t Klooster

Procesbegeleider / Engineer

joost.vtklooster@B-invented.com

Teun van Warmerdam

Tekenaar / Modelleur

info@B-invented.com
info@B-invented.com