B-invented is een groep van fanatieke bouwverbeteraars, waar betrokkenheid en integrale aanpak centraal staan. Ons team bestaat uit professionals die stuk voor stuk enthousiast en gedreven zijn. Samen bouwen we aan projecten waar we trots op zijn.

Eric Offermans

Ontwerper / Engineer

eric.offermans@B-invented.com

Jeroen van Heeswijk

Engineer / Modelleur

jeroen.vheeswijk@B-invented.com

Iris van der Zanden

Stagiaire

iris.vdzanden@B-invented.com

Angelique van de Schraaf

Constructeur

angelique.vdschraaf@B-invented.com

Jildert Turkstra

Tekenaar / Modelleur

info@B-invented.com

Wim van den Wildenberg

Procesbegeleider / Engineer / Modelleur

wim.vdwildenberg@B-invented.com

Gerbert van Beek

Ontwerper / Engineer

gerbert.vbeek@B-invented.com

Joost van ‘t Klooster

Procesbegeleider / Engineer

joost.vtklooster@B-invented.com

Ingrid Oosterom

Administrateur project / Verkoopondersteuner

ingrid.oosterom@B-invented.com

Esther de Vries

Administrateur financiën

esther.dvries@B-invented.com

Joost Huijgen

Projectleider / Verkoper

joost.huijgen@B-invented.com

Sandro Boots

Procesbegeleider / Engineer / Modelleur

sandro.boots@B-invented.com

Bouwe Geels

Procesbegeleider / Constructeur

bouwe.geels@B-invented.com

Stéphanie Lelieveld

Ontwerper

stephanie.lelieveld@B-invented.com

Maud Paeshuijse

Stagiaire

maud.paeshuijse@B-invented.com

Kees Govers

Constructeur

kees.govers@B-invented.com

Lucienne Theunissen

Jurist / HR / Financiën

lucienne.theunissen@B-invented.com

Erik Renders

Tekenaar / Modelleur

erik.renders@B-invented.com

Denise Kerindongo

Tekenaar / Modelleur

info@B-invented.com

Gijs Schalkwijk

Projectleider / Constructeur

gijs.schalkwijk@B-invented.com

Anne Holthaus

Tekenaar / Modelleur

info@B-invented.com

Stijn Graat

Modelleur

stijn.graat@B-invented.com